İLAN VER

 

İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasının en gözde vip bayanı MADAM EVE

 • Telefon: https://api.whatsapp.com/send?phone=+905343964542&text=Merhaba profilinizi gördüm çok beğendim sizinle tanışmak istiyorum şartlarınız nelerdir.
 • Adı: Madam Eve
 • Yaş: 21
 • Kilo: 53
 • Boy: 1.70 cm
 • Saç Renk: Kumral
 • Göz Renk: Yeşi
 • Tenk Renk: Bronz
 • Mekan: 4-5 Yıldızlı Otel
 • Şehir: İstanbul
 • Bölge: Avrupa Yakası
 • Ülke: Türkiye
 • Listed: 09 Şubat 2018 01:36
 • Expires: This ad has expired
İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasının en gözde vip bayanı MADAM EVE - Image 1İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasının en gözde vip bayanı MADAM EVE - Image 2İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasının en gözde vip bayanı MADAM EVE - Image 3İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasının en gözde vip bayanı MADAM EVE - Image 4İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasının en gözde vip bayanı MADAM EVE - Image 5İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasının en gözde vip bayanı MADAM EVE - Image 6İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasının en gözde vip bayanı MADAM EVE - Image 7İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasının en gözde vip bayanı MADAM EVE - Image 8İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasının en gözde vip bayanı MADAM EVE - Image 9İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasının en gözde vip bayanı MADAM EVE - Image 10İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasının en gözde vip bayanı MADAM EVE - Image 11İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasının en gözde vip bayanı MADAM EVE - Image 12İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasının en gözde vip bayanı MADAM EVE - Image 13İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasının en gözde vip bayanı MADAM EVE - Image 14İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasının en gözde vip bayanı MADAM EVE - Image 15İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasının en gözde vip bayanı MADAM EVE - Image 16İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasının en gözde vip bayanı MADAM EVE - Image 17İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasının en gözde vip bayanı MADAM EVE - Image 18
Description

Sayfamı pür dikkat okuyan herkese şimdiden teşekkür ederim.

SADECE WHATSAPP İLE GÖRÜŞÜYORUM

Sayfama bir göz atmak için ziyaret eden herkese öncelikle teşekkür ederim profilime ilgi duyanlar lütfen profilimin tamamını okur iseniz ne aradığınızıda bulabilirsiniz  ve profilimde vakit ayırdığınız için teşekkür ederim.

SADECE WHATSAPP İLE GÖRÜŞÜYORUM

İstanbul Avrupa yakasında oturuyorum düzgün insanlar ile tanışmak istiyoruz. Güzel insanlar  ile tanışmak için buradayım saygın kendini bilen, elit karakterde olan kişiler ile tanışmayı umut ediyorum karşındaki kişi ile nasıl konuşacağını bilen ve ısrarcı olmayan güvenilir kişiler ile tanışıp güzel vakitler geçirmek istiyoruz. Çoğul ekini ekliyorum yalnız değilim arkadaşlarımda var.

Öncelikle Rus Moldovyalı ve Tatar arkadaşlarız Türkçeyi az çok biliyoruz sonuçta Türkiye’de uzun süre kalıp Türkçeyi öğreniyoruz ve sizlerin sayesinde dahada güzel Türkçe konuşmaya devam ediyoruz. Nazik ve kibar insanlar ile tanışarak Türkçe dilimizi ilerletiyoruz.

SADECE WHATSAPP İLE GÖRÜŞÜYORUM

Ben ve arkadaşlarım birlikte eğlenmek istiyoruz güzel insanlar ile burada tanışmak istiyoruz. Avrupa yakası bölgesinde Halkalı, Ataköy, Beylikdüzü, Şişli ve Mecidiyeköy, Etiler, Beşiktaş, Bahçeşehir bölgesinde otelde kalan ve güvenlikli residance dairede kalanlar ile tanışmak istiyoruz biz tanıştığımız elit kişilere misafir oluyoruz ve tanışmak istiyoruz misafir kabul etmiyoruz.

Lütfen burası önemli okur iseniz sevinirim geceleri Anadolu yakasına gelebileceğimiz misafir olabileceğimiz bölgeler.

Anadolu yakasında misafir olacağımız yerler Ataşehir, Acıbadem, Kadıköy ve Kadıköy civarı semtler buralara geceleri misafir olabiliriz hali ile İstanbul’un Trafiğini bizden daha çok iyi siz bilirsiniz.

Bizim ile mesajlaşırken ısrarcı ve argo konuşan kişilerin hemen engelliyoruz, boşuna zaman kaybedip ne hakaret edin neden argo yaklaşım sergileyiniz.

No Tags

1673 genel görüntüleme, 1 today

  

Listing ID: 6065a7ccaaabde25

sorun bildirin

Processing your request, Please wait....

3 Responses to “İstanbul anadolu yakası ve avrupa yakasının en gözde vip bayanı MADAM EVE”

 1. benim ilk defa sizin gibi sıcak bir bayan ile isteidğim ve hayallerimi gerçekleştirdiğim için çok şanslı olduğumu mutluluğu özel olarak yaşamak adına sizin ile her zmaan görüşe biliriz

 2. çok güzel bir hanım efendi sohbeti çok iyi idi !

 3. Güzel Kadın Sıcak kanlı Samimi cana yakın karşında adam kırmadan incitmeden güzel keyif alarak işini yapıyor beğendim yolun açık olsun en kısa zamanda tekrardan arıcam seni

Yorum Yazınız

Vip Bayan Üyelerimiz

 • vip 1
 • vip 2
 • vip 3
 • vip 4